Wysoki poziom ciśnienia tętniczego i arytmia u 20-letniej osoby

Witam. Z tej strony Beata. Mam 20 lat i od dziecka mam problemy z sercem. Mam zaburzenia rytmu serca i szmery w sercu a do tego nie dawno doszło wysokie ciśnienie i szybkie bicie serca. Czy to poważne? Proszę napisać mi coś więcej o tej chorobie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie opisane dolegliwości mogą stanowić zagrożenie dla Pani zdrowia! Powinna być Pani pod stałą opieką specjalisty kardiologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.