Wysokie tętno i brak sił przy uprawianiu sportu

Witam .Mam 25 lat ,mężczyzna ,uprawiam regularnie sport pływanie oraz 3 razy w tygodniu trenuje piłkę nożną. Mimo iż trenuje już kilka lat ,mam ogromne problemy by rozegrać 45 minut meczu z racji wysokiego tętna i braku sił, nacodzień w spoczynku czuje się bardzo dobrze. Mam blok prawej odnogi pęczka Hisa,nie wiem czy ma to z tym związek,proszę ,o pomoc

Niezwykle trudno to określić. Sprawdziłabym na pewno poziom ferrytyny i funkcje tarczycy. To wyłącznie na podstawie podobnych objawow moich podopiecznych. Warto też stosowac bogatą odżywczo dietę i dodatkowo suplementować tran.