Zaburzenia czucia w obrębie palca

Witam, od tygodnia nie czuje małego palca i troche mniej palca obok niego. Całymi dniami siedzę przy komputerze czy to jest od tego? czy może coś z neerwami ?

IV i V palec unerwiony jest przez nerw łokciowy, który dosyć często bywa uciśnięty w obrębie nadgarstka w kanale Guiona lub w obrębie łokcia w rowku nerwu łokciowego.
Należałoby wykonać badanie EMG.