Zaburzenia orgazmu po porodzie

Od urodzenia córki czyli 2.5roku mam problem osiągnięciem orgazmu. Kiedy wypijemy z mężem lampkę wina lub jakiś inny alkohol czasem jest jak być powinno. Ginekolog nie widzi żadnej przyczyny wg jego oka wszystko jest ok a jednak nie jest, mąż się stara a ja nic. Nie chce doprowadzić do sytuacji ze za każdym razem bd musiała coś wypić. Co jest ze mną nie tak??

Milena Lubowicz

Skoro ginekolog nie widzi przyczyny zaburzeń, to może pomoże seksuolog.
Pozdrawiam