Zaburzenia rytmu serca i nerwica serca

Witam. Dostałem od Pani kardiolog NEBICARD ponieważ mam nerwice serca i przy stresie czy wysilku fizycznym serce bije jak szalone , zaczynam się bardzo mocno pocic normalnie wygladam jak bym wyszedł z pod prysznic cały mokry ale po chwili gdy przestaje co kolwiek robić związanego z wysiłkiem serce wraca do normy... czy NEBICARD mi pomoze przy wysilku że serce aż tak nie będzie szybko bić??? Proszę o poradę

jesli nawet, to na chwile...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza