Zaburzone proporcje ciała u 18-latki

Witam, mam 18 lat i jedynie 158 cm wzrostu i zaburzone proporcje ciała (zbyt krótkie, kacze nogi). Piszę z zapytaniem czy da się to w jakiś sposób skorygować, np czy przyjmowanie hormonu wzrostu (o ile w moim wieku jest to jeszcze możliwe) jakoś by zaradziło temu problemowi.

Proponuję raczej konsultację psychologiczną, podczas której przepracuje Pani swoje kompleksy, podniesie samoocenę i pewność siebie. A przede wszystkim zaakceptuje siebie taką, jaka jest zamiast szukać sposobów (bardzo inwazyjnych) na zmienienie siebie. Pozdrawiam