Zachowanie antykoncepcji przy Vibin Mini

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie tabletek koncepcyjnych Vibin. Z powodu wyjazdu postanowiłam pominąć tabletki Placebo ,nie robić 7-dniowej przerwy i przejść odrazu do kolejnego opakowania żeby nie dostać miesiączki. Kiedy wzięłam już pierwszą tabletkę z nowego opakowania okazało się że wyjazd został przesunięty na inny termin. Czy mogę odstawić resztę tabletek ,zrobić 7-dniową przerwę i dokończyć pózniej naruszone już opakowanie?? Czy ochrona antykoncepcyjna zostanie zachowana?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Panie dokończyć obecne opakowanie. Wcześniejsze odstawienie tabletek może skutkować wystąpieniem działań niepożądanych.