Zaczerwienienie penisa a stosowanie Clotrimazolum

Waitam pisze bo wcześniej miałem problem dostałem zaczerwienienie penisa bralem clotrimazolum borasol flucxlocilin i nic nie pomagalo bylem w angielskiej klinice powiedzieli ze alergia.Pojechałem do polski zrobiłem wymaz z napletka i żoładzia i okazało sie enteroccus faecalis 3+, escherichia coli 4+, klebsiella oxytoca 4+, candida albicans 4+, lekarz przypisal flumycol i bedicort i ppowiedzial ze grzybka wylecze flumycolem, a reszte bakteri masc bedicort gentamicin czy to sa dobre leki na to

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zastosowane leczenie zdecydowanie powinno spowodować ustąpienie dolegliwości. Proszę zatem zastosować wypisane leki zgodnie z zaleceniem lekarza.