Zamieranie serca 2. tygodnie po porodzie

25 lipca, po 15h godzinach porodu urodziłam dziecko drogą cesarskiego cięcia. Po porodzie wszystko było w porządku, aż do 1 sierpnia, gdy zaczęło mi zamierać serce. Jak sprawdzałam puls palpacyjnie, na szyi lub nadgarstku, to w momencie szarpnięcia w kl piersiowej, serce na ułamek sekundy "zamiera". Miałam robione echo serca i wszystko jest ok. Ciśnienie niskie 115/70, puls 60-75. Nie jest mi słabo, nie boli mnie głowa. Ale boję się co to może być. Dodam, że jestem bardzo nerwową osobą.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Gdyby serce Pani faktycznie zamierało, traciłaby Pani przytomność. Sugeruję nerwicę skonsultować z psychologiem.