Zapalenie nerki i dolegliwości bólowe

Witam Moja mama trafila do szpitala z zapaleniem nerki. Zostalo jej wprowadzona rurka do moczowodu, zeby nerka nie powodowala ucisku. Jednak mimo tego mamę dalej bardzo boli nerka, a lekarze chcą ja wypisać do domu. Jak długo może utrzymywać się taki ból?

Lek. Katarzyna Szymczak

Powinien ustąpić w ciągu kilku dni, czy mama zgłaszała lekarzom że dalej ja boli? Może wskazana jest modyfikacja leczenia? Dodatkowe leki przeciwbólowe.
Pozdrawiam