Zapalenie pochwy a plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

mam pewien problem. Otoż wystapilo u mnie palemienie najpierw barwy brazowej a teraz jest juz to jasnoczerwony kolor. trwa to 3 dzien- plamienie jest skape. Mam 20 lat Przymuje tabletki antykoncepcyjne i mam torbiel na prawym jajniku ale nie jest niebezpieczny. W dodatku mialam lekkie zapalenie pochwy i ponad miesiac temu dstostalam na to lek Lactovaginal, ktorego jeszcze nie wzielam.Czy to plamienie moglo sie wziac z tego zapalenia czy to cos innego?Czy podcza tego plamienia moge wziac ten lek?

Podczas plamienia mozna zakładać lactovaginal. Plaminie przy pierwszych 3 opakowaniach tabletek zdarza sie często i pózniej ustępuje