Zasłabniecie

Mam 16 lat, zasłabłem w wyniku uderzenia w głowę. Trenuje piłkę nożną i miałem iść do klasy sportowej, lecz wyszło mi na ekg, że serce za słabo bije. Po powtórzeniu ekg, już lepiej biło serce. Zastanawiam się, czy to ma jakiś związek z zemdleniem? Omdlenie było gdzieś w lutym, a ekg robiłem 21.04.10.
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Powodem zasłabnięcia w opisanej sytuacji był prawdopodobnie uraz głowy. W pytaniu nie podałeś żadnych konkretnych informacji dotyczących zmian w ekg. Niektóre z nich - zwłaszcza niektóre zaburzenia rytmu serca - mogą powodować zasłabnięcia. Czy zmiany w ekg mogą wiązać się z zasłabnięciami w Twoim przypadku - niewykluczone, wszystko zależy od rodzaju tych zmian.

Pozdrawiam