Zatkany nos i nieprzyjemny zapach z ust. Czy to może być alergia?

Moja córeczka ma 4 latka, ma cały czas zatkany nos, a przy tym niemiły zapach z ust. Mam pytanie, czy przyczyną może być alergia? Byłam już u lekarza, ale nic mi nie powiedział. Proszę o pomoc. Co mam zrobić i gdzie się zwrócić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

przedstawione objawy mogą mieć tło alergiczne, tzn. córeczka może mieć przewlekły wyciek z nosa jako objaw alergii i może dochodzić do miejscowego nadkażenia bakteryjnego wydzieliny, stąd zielony kolor. Proszę zgłosić się do pediatry ewentualnie laryngologa dziecięcego, gdyż przy tak małej liczbie danych z wywiadu nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie.

Pozdrawiam serdecznie.