Zatkany nos po zapaleniu płuc i hospitalizacji

w pon. tydzien temu wyszlam ze szpitala z 1,5 mies. córka-miala zapalenie płuc, bez kaszlu, bez kataru, problem z oddychaniem byl, wrecz sie prawie dusila wezwalam pogotowie, tydzien jestesmy juz w domu, a znow slysze czasem jakby miala cos w nosie, ale wydzieliny brak, tak wówczas wtedy wszystko sie zaczynalo, czy to normalne czy powiklania?u kontroli bylismy ponoc osłuchowo itp. jest ok...

Milena Lubowicz

Zdecydowanie musi Pani dziecko obserwować, gdyż może to być tylko pozostałość po infekcji, a być może początek nowej. Jeżeli ma Pani inhalator można dziecku robić inhalacje z soli fizjologicznej. Gdyby dołączyły się jakieś niepokojące objawy proszę o kontakt z pediatra.
Pozdrawiam