Zawiodła prezerwatywa. Czy mogę być w ciąży?

Witam,
urodziłam dziecko w sierpniu i nie karmię piersią, więc dostałam 1. okres 20 października i trwał on 7 dni. Współżyłam z mężem 3 listopada z zabezpieczeniem, ale niestety zawiodło, bo się zsunęło, nie wiadomo kiedy, a doszło już do wytrysku.
Teraz się boję, że znów mogę być w ciąży. Przeważnie przed ciążą okres miałam regularnie (27-28). A teraz to nie wiem, czy mam się bać, czy nie?
Proszę pomóż mi

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Na podstawie przedstawionych informacji można powiedzieć, że istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, gdyż prawdopodobnie do stosunku doszło w okresie okołoowulacyjnym.

Proponuję wykonać test ciążowy po ok. 14 dniach od stosunku, w przypadku wyniku pozytywnego należy skonsultować się z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl