Zawroty i bóle głowy, częste osłabienia i drżenia ciała

Witam. Jestem kobietą, mam 20lat. Od dłuższego czasu mam zawroty i bóle głowy, częste osłabienia i drżenia ciała. Dodatkowo występuje kłucie w klatce piersiowej oraz wymioty. Dodam jeszcze, że stwierdzono u mnie napięciowe bóle głowy. Co może mi dolegać? Proszę o pomoc, pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego.