Zbyt częste pojawianie się miesiączki u 29-letniej kobiety

witam od pol roku przyjmuje tab antykoncepcyjne z tego co wiem okres powinien być unormowony tzn mniej więcej w tych samych odsteach u mnie jest inaczej. pojawia się co 2 tygodnie . chciałam się dowiedzieć jaka jest tego przyczyna. powiem ze mam 2 dzieci. tab zaczelam brac ze względu na torbiel która dzięki leka zniknela

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może ma Pani źle dobrane tabletki, za niski poziom hormonów i stąd te częste miesiączki. Radzę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam