Zielone kupki i przeziębienie u półrocznego synka

Witam, mam pytanie dot. mojego półrocznego synka. Miesiąc temy wyszły ząbki, dzień później poleciała mu krew z nosa i zaczęło się przeziębienie. Mieliśmy antybiotyk, skończyliśmy 20 października i zaczęły się zielone luźne kupki w ilości 8-12 dziennie. Mały czuje się dobrze, śmieje się i bawi, trochę mniej pije mleka ale to przez to, że ma ciągle zapchany nosek - antybiotyk nie pomógł. Jednak kupki ciągle są zielone. Czy coś można z tym zrobić?

trzeba przywrócić prawidłową florę bakteryjna , można podać triflorę, lacidobaby czy inny preparat zawierający florębakteryjna jelit. Poza tym można na jakiś czas podawać mu mleko Bebilon Pepti.Jeśli to nie pomoże to trzeba zbadać kał