Zimne stopy i dłonie a cienkie naczynia krwionośne

Mam pytanie mam problemy z krążeniem od kilku lat leczyłam się u specjalistów nikt mi do tej pory nie pomógł. Brałam tabletki na rozszerzanie naczyń ale zle się po nich czułam. Lekarze u których się leczyłam powiedzieli mi w wyniku badań że mam cienkie nczynia krwionośne. Bardzo mi ta dolegliwość dokucza bo cały czas mam zimne stopy i dłonie. Proszę o pomoc i dziękuję

Aleksander Ropielewski

Poza leczeniem farmakologicznym najskuteczniejszą metodą leczenia jest regularna aktywność fizyczna, która prowadzi do wytworzenia wydolnego krążenia obwodowego, a tym samym zmniejszenia nasilenia objawów.