Zmiana godzin przyjmowania tabletek Yasmin

Witam serdecznie. Przyjmuje tabletki YASMIN, moje pytanie dotyczy zmiany godziny. Tabletki zawsze przyjmuje o godzinie 5 rano. Po 4 dniowej przerwie przyjęłam pierwszą tabletkę o godzinie 8 rano jednak chciałabym wrócić do starej pory przyjmowania - 5 rano. Czy mogę to zrobić już następnego dnia - tj 2 tabletka, czy stężenie hormonów nie będzie za wysokie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może Pani powrócić do starego schematu. Nie ma powodów do niepokoju.