Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a miesiączka

Czy zmiana tabletek antykoncepcyjnych z Artilla na Midiana ma wpływa na miesiączkę? Czy ta miesiączka będzie inna niż zawsze?

Witam,
nie, nie ma to wpływu.
Nadmienię tylko iż podczas przyjmowania antykoncepcji nie miesiączkuje Pani, pojawia się tylko krwawienie z odstawienia tabletek podczas przerwy w stosowania/tabletek placebo,

pozdrawiam