Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Sidretella na Artille

zmieniam sidretella 30 na artille gdyż krwawienie nie wystepowalo wtedy gdy powinno. Kiedy powinna wziąć 1sza tabletke artilli? krwawienie nie wystapilo mimo iż za 3 dni powiinnam wziąć tabketke z nowego opakowania(koniec przerwy)

Piotr Pilarski

Przy zmianie środka nie powinna Pani stosować przerwy tylko od razu po skończeniu poprzedniego blistra rozpocząć nowy. W opisanym przypadku powinna Pani stosować dodatkowe zabezpieczenie 7 dni przed przyjęciem nowego preparatu i 7 dni po. A pierwszą tabletkę proszę przyjąć po 7 dniowej przerwie.

Pozdrawiam.