Zmiana temperatury a kaszel

Witam! Od dwóch tygodni borykam się z pewnym problemem : przy mocniejszym kaszleniu albo na zimnym powietrzu daje sie słyszeć szczekający kaszel na końcu mam te objawy od czasu imprezy po kontakcie z dymem tytoniowym na chłodnym powietrzu co jest przyczyną tego kaszlu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego , po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć