Zmiana w wyniku USG piersi u 47-latki
Witam. Zrobiłam badanie USG piersi i w jednej wyszła zmiana około 10 mm od otoczki o echogeniczności tkanki włóknistej gładkościenna ostro odgraniczona od otoczenia o wym.10x6mm.Doły pachowe b/z. Dodam ,że mam 47 lat.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję z powyższym wynikiem zgłosić się do ginekologa. Bez bezpośredniego badania nie można określić dalszych zaleceń.