Zmiany mikroudarowe o niejasnym charakterze
W lipcu trałma do szpital z odretwiała twarza i bolami w szyji, miałam zrobione tomograf-czysty, płyn mozgowo rdzeniowy-czysty, echo oki, dopler szyji i nog oki, tarczyca tez oki, rezonans-rozsiane zmiany miko-udarowe o niejasnym charakterze i naczyniak tętniczo-żylny niewielki móżdżku. krew w normie przy dolnych granicach niektore czynnik ale oki. Mineło duże czasu a ja nadal mam zawroty głowy, dretwiej mi twarz, czasami mam mdłości i osłabienie organizmu, POMOCYYYYYYY

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, trudno zinterpretować powstałe zmiany w rezonansie, jednakże nie wydają się one istotne klinicznie. Proszę o kontakt z lekarzem zlecającym badanie i ewentualnie podjęcie dalszych kroków. Pozdrawiam.