Zmiany skórne na ciele córki a skaza białkowa

Witam , mam pytanie odnoscie ran na policzkach mojej corki lekarze caly czas mowia ze to skaza nie je zadnego bialka ani nic zrobilo sie jej na brzuszku raczkach i nozkach a najgorzej na buzi smaruje jej to masciami i nic nie schodzi . a wiem ze do 3 roku zycia nie moge wykonac testow na alergie . i nawet nie wiem czy na cos innego jets uczulona. juz recfe mi opadaja i nie wiem co robic . Anna Ch

Nie jest możliwe, żeby dziecko nie jadło żadnego białka. Białko jest obecne w nabiale, jajach, zbożach, mące, orzechach, nasionach, roślinach strączkowych , owocach, warzywach itd. Właściwie tylko oleje rafinowane nie mają go w składzie . Czasami wystarczają naprawdę niewielkie ilości, żeby wywołać reakcję. Należałoby zastosować bardzo ograniczoną dietę i powoli wprowadzać pojedyncze produkty. Dobrze byłoby robić to pod opieką dietetyka. Proszę napisać mi , co dziecko je?