Zmniejszenie piersi a stres

Witam Mam 36 la ostatnio dużo mi się schudło z powodu sytuacji w której się znajduję (stres/rozwód) i bardzo zmalał mi biust , co mogę zrobić żeby wrócił do tego stanu przed stresem , kremy , zabiegi ??? Proszę o pomoc co mogę zrobić w tej sytuacji , bo jest to dla mnie duży problem ....

Dzień dobry!

Piersi w większości składają się z tkanki tłuszczowej w związku z czym chudnięcie niemal zawsze powoduje ich zmniejszanie się. Pani pytanie nie dotyczy jednak raczej tematu stresu, ginekologii czy badania piersi i psychologowie czy lekarze ginekolodzy mogą nie być w pełni kompetentni w tym temacie. Polecam raczej wybór kategorii "dermatologia", "kosmetologia" lub "chirurgia plastyczna", aby pytanie trafiło do właściwej osoby. Polecam także skorzystanie z portali dotyczących porad urodowych, kosmetycznych czy brafitingu (odpowiedniego doboru bielizny).

Pozdrawiam!

Wydaje się, że najmniej inwazyjnym i najbardziej odpowiednim w Pani przypadku byłby powrót do poprzedniej wagi ciała. Należy również zbadać poziomy hormonów płciowych (ginekolog) i skonsultować się psychiatrycznie (w sprawie "stresu").