1,5 cm rozwarcie w 35. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w skończonym 35 tygodniu ciąży. Od kilku dni chodzę z 1,5 cm rozwarciem (to moja druga ciąża) i 2 noce z rzędu męczyły mnie skurcze co 4 lub 3 min. Lekarz powiedział że z takim rozwarciem mogę chodzić i do końca ciąży. Ciągle kłuje mnie w pochwie, ale skurczy jakichkolwiek brak. Lekarz Nie dał mi żadnych zaleceń. Czy powinnam leżeć? Możliwe jest że urodze przed terminem ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie otrzymała Pani zaleceń odnośnie leżenia to nie ma takiej konieczności. Nie można wykluczyć, że urodzi Pani przed terminem.