3 miesiąc bez miesiączki a negatywne testy

witam 3 miesiac nie mam miesiaczki. byly tylko brazowe plamienia i raz krwawienie po stosunku. brzuch jest wzdety i troche boli, kluje jakby prawy jajnik. kluje mnie w mostku i pod lewa lopatka.chce mi sie czesto kupe ale nie moge zrobic nie moge spac chyba ze strachu.. robilam juz 3 testy wszwszyskie negatywne.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczne.