38. dzień cyklu i brak miesiączki

Mam problem polegający na tym że dziś jest 38 dzień cyklu i nadal nie mam miesiączki. Dodam że przez ostatnie pół roku brałam 2 razy dziennie luteinę podjęzykowo. lekarz kazał brać mi ją przez kolejne 3 miesiące na celu bym mogła zajść w ciąże gdyż cykl mi się wyregulował. co mam zrobić lub co oznacza akie przesunięcie?

Szanowna Pani!

Przyczyny mogą być różne-może to być wczesna ciążą, może ty być niedomoga lutealna, może to być torbiel jajnika ....Na początek proponuje wykonać badanie B-HCG z krwi- to potwierdzi lub wykluczy ciążę.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka