Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu jako skutek odstawienia tabletek antykoncepcyjnych lub ciąża

witam. brałam tabl.anty 9 miesięcy odstawiłam po tym czasie bo chcemy z narzeczonym starać się o dziecko. ostatnią tabl. wzięłam 17lutego, 20 lutego dostałam okres ktory dostawałam co 28 dni regularnie przy antykoncepcji. Mój problem polega na tym, że 19 marca powinnam dostać okres i nie pojawił się do tej pory. Czy mogłam zajść w ciążę w tak krótkim czasie od odstawienia czy poprostu jest to skutek odstawienia i cykle będą wydłużone?dodam że nie mam żadnych objawów
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Posiadanie dzieci przy WZW

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?

Szanowna Pani!

Oczywiście może być Pani w ciąży, jak również może się okazać, że Pani naturalny cykl-tzn bez antykoncepcji hormonalnej jest dłuższy.
Proponuję poczekać jeszcze około tygodnia i jeżeli miesiączka się nie pojawi, to zbadać poziom beta-HCG i progesteronu w Pani krwi-żeby stwierdzić ewentualną wczesną ciążę.
Z poważaniem
Katarzyna Lewicka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy