Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak drugiego okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, brałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku, dostałam okres 25 stycznia i je odstawilam, potem dostałam 24 lutego, a teraz mamy 28 i okresu nie ma, technicznie nie ma możliwości abym była w ciązy bo było zabezpieczenie, czy coś się dzieje czy to normalne?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej zdarzają się zaburzenia miesiączkowania. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższych 2-3 cyklach wskazana kontrolna wizyta u ginekologa.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy