52 dzień cyklu a objawy ciąży

Mam 52 dzień cyklu i żadnych objawów na ciążę, ostatnim razem miałam niski progesteron i brałam leki przez 3 miesiące i było ok! Był okres nawet co 21 dni! Skończyłam leki i problem chyba wrócił! Zrobiłam 6 testów i wszystkie są negatywne czy testy mogą się mylić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po takim czasie od spodziewanej miesiączki testy ciążowe z pewnością wykazałyby obecność ciąży. Najprawdopodobniej po odstawieniu leków doszło do nawrotu dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.