7-dniowe opóźnienie okresu podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Spóźnia mi się okres 7 dni, biorę tabletki antykoncepcyjne już 3 tydzień. Biorę je o 21 ale kilka razy zdarzyło mi się spóźnić do 20 minut maksymalnie. Z chłopakiem kochamy się z dodatkowym zabezpieczeniem (prezerwatywy) ponieważ jeszcze się boimy. Strasznie się boje że coś może być nie tak.

Witam. Krwawienie z odstawienia występuje po 3 tygodniach przyjmowania tabletek - w trakcie tygodnia przerwy lub tygodnia stosowania tabletek placebo. Jesli dobrze rozumiem w Pani przypadku jest jeszcze za wcześnie na wystąpienia krwawienia. Jeśli tabletki przyjmowane regularnie nie ma powodów do niepokoju,.