8-dniowe spóźnianie okresu i 11 dzień krwawienia

Dzień dobry mam 22 lata, 10 miesięcy temu urodziłam dziecko okres był normalny nie spóżniał się i trwał 6 dni tak jak zawsze mam. W tym miesiącu okres spóżnił mi się 8 dni i teraz mam 11 dzień krwawienia boje się bo krwawienie nie ustępuje i jest go z dnia na dzień więcej. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.