Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie 8 dni po regularnym okresie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam, od blisko 5 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne (Daylette),na początku ich brania występowało plamienie ale tylko w pierwszym miesiącu i do tej pory nie występowało. Okres mam regularnie w czasie brania tabletek placebo. W tym tygodniu 8 dni po regularnym okresie wystąpiło dość silne krwawienie i utrzymuje się już 3 dni. Nie mam pojęcia co może być przyczyną bo tabletki biorę o stałej porze i żadnej nie pominęłam.Proszę o jakieś sugestie.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czym jest endometrioza?

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy