9-dniowy okres wraz z nudnościami i wymiotami

Okres pojawił się 27 kwietnia ,lecz pierwszy raz towarzyszyły mi w 1 dniu tak silne bóle podbrzusza nudności oraz wymioty. Pierwszy dzień był skąpy. Kolejne dni były normalne dosyć obfite po czym nastąpiło brązowe plamienie(widoczne na podpasce)od 2 do 6 maja z tym plamieniem okres trwał już 9 dni. Dziś jest 6 maj i rano miałam nudności z wymiotami (zwymiotowałam 5 razy) do tego bolał mnie brzuch, dość często odaje mocz. Nie uprawiam normalnego seksu jedynie peeting ale zawsze myjemy ręce.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeśli objawy nie ustąpią proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.