A189625-BACC po biopsji u męża

mąż jest po biopsji ma wynik "A189625-BACCpłaty i typytyreocytów,grudki koloidu i krew w tle" moje pytanie czy wszystko ok Pozdrawiam M.P.

Wydaje mi się , że wynik nie jest dokładnie przepisany! ... ale... w opisie nie ma mowy o znalezieniu w preparacie komórek nowotworu! Proszę szczegóły omówić z lekarzem , który zlecił/wykonał biopsję!!! zż