Ablacja a uprawianie sportów

Witam, mam 18 lat i jestem obecnie trzy miesiące po zabiegu ablacji (częstoskurcze napadowe nadkomorowe). Czy mógłby mi Pan powiedzieć, kiedy mogę zacząć uprawiać sport? Czuję się bardzo dobrze, nie było powikłań, ale wolę nie ryzykować bez konsultacji z lekarzem :) Chciałabym zacząć pływać jak najszybciej, ale nie mam możliwości znalezienia informacji, od kiedy mogę zacząć, ponieważ leczyłam się w Lodzi, a mieszkam 100 km od tego miasta i nie mam kontaktu z moim lekarzem :(

Piotr Pilarski

Wszystko zależy od aktualnego wyniku EKG i badania lekarskiego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.