Acard i wapno Calperos a witamina D

Od dłuższego czasu biore Acard oraz wapno calperos i wit d. Lekarz kazał brać tez wit k2mk7 czy można brać Acard i wit k czy to nie sa dwa przeciwstawne leki Acard na rozrzedzenie krwi a wit.k na lepsza krzepliwość czyli gęstość krwi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani przyjmować, ta postać witaminy K nie wpływa na krzepliwość
Pozdrawiam