Czy mogę brać Eliguis z witaminą K2?

Kardiolog zapisał lek eliguis 5mg. Reumatolog kazał brać wit. D, wapń calperos 1000 oraz wit.k2mk7. Biore jeszcze tamoxifen, rytmonorm, nebinet, lecalpil. Czy mogę brać eliguis i wit.k2mk7. Nikt z moich lekarzy nie jest w stanie mi powiedzieć. Ratunku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przyjmować sama witaminę d3 bez k2 Ew opinia kardiologa będzie tutaj bardziej znacząca