ACL rekonstrukcja

ACL rekonstrukcja Byłam u lekarza wziął ode mnie płytę z przebiegiem badania MRI zbadał powiedział że zadzwoni 19.10 będzie m-c jak czekam. Jest to lekarz ,który mnie operował,po 3 m-cach po operacji nie dał mi karteczki ,która pozwoliła by mi na rejestrację do niego na kolejną wizytę.Teraz byłam prywatnie 110 zł.Czekam i nie wiem co robić z tą śrubą.Każdy inny lekarz odsyła mnie do tego kto operował.Nie wiem już o kogo mam się zwrócić.PROSZĘ O POMOC!!!!!
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Płyta z zapisem badania MR jest własnością pacjenta, powinna się więc Pani domagać jej zwrotu (niekoniecznie w trakcie wizyty lekarskiej). W karcie informacyjne ze szpitala w którym była Pani operowana powinna natomiast znajdować się informacja na temat rodzaju wykonanego zabiegu i planie dalszego postępowania. Na podstawie tych dokumentów inni specjaliści mogą kontynuować rozpoczęte leczenie.