Adenocarcinoma G1 u 80-letniego mężczyzny

otrzymalam dzis wyniki histopatolii mojego taty (80 lat) wynik badania to rak gruczolowy G1 (adenocarcinoma) czy mogla bym prosic o interpretacje tego wyniku i jakie sa rokowania?

Jak można dodatkowo zinterpretować słowo rak??? nie znam umiejscowienia guza , jego wielkości , stanu og. pacjenta , nie mogę wiec autorytatywnie wypowiedzieć się , proszę o wszystko pytać lekarza , który zlecił lub wykonał badanie albo będzie prowadził leczenie , zż