Adenocarcinoma mole differentiatum protatae

Witam. Proszę o interpretacje wyników: adenocarcinoma mole differentiatum protatae g-3. Zmiany zlokalizowane w obu płatach. Cechy martwicy.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Rak gruczołowy gruczołu krokowego o st zróżnicowania G3 (niskozróżnicowany - gorsze rokowanie). Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego celem ustalenia dalszego postępowania.