Afty, pieczenie języka a cukrzyca

Witam pojawiają mi się afty co dwa miesiące a do tego teraz doszło pieczenie języka nie wiem co jest spowodowane tym stanem wczoraj jadłem gorący obiad i fakt poparzyłem go sobie ale to by przeszło dodam jeszcze że miałem stwierdzoną cukrzyce jednak badam sobie cukier i mocz ostatnio wszystko w normie, miałem też kilka miesięcy temu wysypkę w okolicach intymnych i udach histamina pomogła miałem też test na kiłe wyszedł negatywnie , a o to foto języka mojego http://pokazywarka.pl/vktnld/

Piotr Pilarski

Przy cukrzycy może występować większa skłonność do aft. Mimo wszystko sugeruję wizytę u gastroenterologa.

Pozdrawiam.