akie jest aktualne stanowisko medycyny wobec e-papierosów?

Dzień dobry. Jakie jest aktualne stanowisko medycyny wobec e-papierosów? Zdaję sobie sprawę, że nie są one do końca przebadane i musi minąć jeszcze kilka lat, by ich wpływ na zdrowie został w pełni stwierdzony, ale może już są jakieś poszlaki? Chodzi mi przede wszystkim o potencjał rakotwórczy. Czy e-papieros posiada właściwości rakotwórcze, a jeśli tak - czy ilość tych substancji może realnie wpłynąć na powstanie nowotworu?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może , papieros także elektroniczny jest szkodliwy j każdy kto pali czy takie czy zwykle papierosy powinien rzucić palenie dla własnego dobra