Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może znaczyć ten ból w klatce piersiowej po paleniu e-papierosa?

Witam pale już kilka lat e papierosa a 4 dni temu wymieniłem watę w moim e papierosie i popaliłem 1 dzien i mam ból w klatce piersiowej i kucie nwm co mam zrobić ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 2 miesiące temu

Chusta lekarska - opatrywanie genitaliów

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć genitalia za pomocy trójkątnej chusty.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

mimo, że papierosy elektroniczne cieszą się dużą popularnością, to nadal wzbudzają wiele kontrowersji. Ich palenie ma bowiem szkodliwy wpływ przede wszystkim na układ oddechowy. Palenie e-papierosów może powodować duszności, kaszel, drapanie w gardle czy ból i kłucie w klatce piersiowej, o których Pan wspomina.

Pyta Pan, co zrobić. Sądzę, że najlepiej byłoby odstawić używkę i zobaczyć, czy bóle w klatce piersiowej znikną. Jeśli tak się stanie, pozna Pan przyczynę bólu.

Na koniec warto pamiętać, że papierosy elektroniczne są stosunkowo krótko na rynku i wciąż brakuje wielu badań, które mówiłyby o długofalowym wpływie e-papierosów na zdrowie człowieka.

O szkodliwości e-papierosów przeczyta Pan w naszym serwisie pod adresami: https://portal.abczdrowie.pl/czy-e-papierosy-sa-bezpieczne lub https://portal.abczdrowie.pl/czy-e-papierosy-sa-szkodliwe.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy