Aknenormin a siłownia.

Witam. Od trzech dni zacząłem brać Aknenormin i mam dwa pytania: 1. Czy przy przyjmowaniu tego leku można trenować na siłowni? 2. Czy można przyjmować odżywki? Zgóry dziękuje za odpwiedź i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Podczas kuracji izotretynoiną (m. in. Aknenormin) można uprawiać sport i nie jest on przeciwwskazany. Może jednak prowadzić do dolegliwości bólowych mięśni, stawów oraz dodatkowo do wzrostu enzymu - kinazy kreatynowej w surowicy (jeśli w trakcie terapii będzie miał Pan wykonywane badania krwi, proszę zgłosić lekarzowi, iż zażywa Pan lek i ćwiczy). W razie pojawienia się dolegliwości bólowych , proszę jednak ograniczyć aktywność fizyczną

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty