Alergia u 11-letniego dziecka

Dziecko 11l. alergia okres głównie wiosna-jesień leczone preparatami wziewnymi nieskutecznie ,ustawiczne nawroty szukam kompetentnego homeopaty i innych alternatyw bardzo proszę o info mieszkam na Śląsku,dziękuję serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty alergologa. Po ustaleniu czynników alergicznych możliwe będzie wdrożenie odczulania.