Alkohol we wczesnej ciąży a wzmożone napięcie mięśniowe

wzmozone napiecie miesni u noworodka czy moze byc przyczyna spozywania alkocholu na poczatku ciazy? corcia ma 2 mies i wzmoz nap mies nie ma objawow fizycznych fas usmiecha sie i wodzi wzrokiem za przedmiotami waga urodzeniowa 3kg 680gr przez cc na zadanie dodam ze karmilam piersia i przez 2 mies miala zoltaczke czy wzmozone napiecie moze byc przyczyna spozywania alkocholu do 5 tygodnia ciazy bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam serdecznie Panią i Córkę Powodzenia i dużo zdrowia !